Doktorunuza ulaşın

İletişim bilgilerimiz

Peyas Mahallesi Fırat Bulvarı Ekin Park Yanı No: 12
Kayapınar / Diyarbakır
0 412 314 66 66
aydinilgin@aydinilgin.com
www.memorial.com.tr

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

Tel (gerekli)

İletiniz

[recaptcha]

Memorial Diyarbakır

Memorial Diyarbakır Hastanesi, saygın ve güçlü akademik hekim kadrosu, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli ve hasta odaklı hizmet anlayışının yanı sıra; modern mimari tasarıma sahip hasta odaları ve yaşam alanları ile bölgenin ihtiyacı olan tüm sağlık hizmetini karşılayacak şekilde konumlandırılmıştır.

Memorial Diyarbakır, 14 bin metrekarelik kapalı alanda, 141 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Genel yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakımda 15’er yatak, KVC  yoğun bakımda 5 yatak, koroner yoğun bakımda 6 yatak ve 6 ameliyathaneye sahiptir. Hastanede, hastaların her türlü ihtiyacı düşünülerek, modern tıp mimarisine göre hazırlanmış hasta odalarının yanı sıra, suit ve engelli hastalar için de odalar bulunmaktadır.

Memorial Sağlık Grubu, Türkiye’de ve uluslararası alanda referans merkezi olarak gösterilen pek çok bölüme sahiptir. Her yıl yerli, yabancı yüz binlerce hastayı sağlığına kavuşturan Memorial, Diyarbakır’da da kardiyoloji, kalp cerrahisi, onkoloji, üroloji, tüp bebek, kadın sağlığı, hematoloji branşlarında ve yoğun bakımlarda referans merkezi olarak çalışmaktadır.

Doktora Sor

Sorunuzu yazın doktorunuz cevaplasın.

Start typing and press Enter to search